MENU

Over Hermans

Algemene Ondernemingen Hermans & Co uit Lanaken, is een familiale bouwonderneming opgericht in 1971 door Pierre Hermans samen met 2 vennoten waaronder zijn broer André.  

Vandaag staat de 2de generatie met John en Peter Hermans aan het roer.

Hermans & Co telt ongeveer 45 werknemers en is actief in wegen- en rioleringswerken en de algemene bouw.

Samen met onze gemotiveerde en hooggekwalificeerde medewerkers en onze zorgvuldig geselecteerde onderaannemers bouwen wij dagelijks aan de toekomst en het succes van Hermans & Co.



Projectleiders

Wegenbouw

Peter Hermans - peter@hermansenco.be

Peter Geurts - Peter.geurts@hermansenco.be


Bouw

John Hermans - John@hermansenco.be

Peter Backbier - Peter.backbier@hermansenco.be


Administratie

Vivianne Gilissen - Vivianne@hermansenco.be

Dominique Meesters - dominique@hermansenco.be

Preventieadviseur - VCA

Marc Heelen - Marc.heelen@hermansenco.be